+90 212 401 22 62 info@tekoba.com

– Güvenlik Alarm Sistemi  Nedir ?

En basit tanımıyla, yaşam mekanlarında yangın, hırsızlık gibi riskleri minimize etmek için alınan tedbirler olarak tanımlayabiliriz. İyi planlanmış bir güvenlik sistemi ile sadece hırsızlıktan korunamazsınız. Hırsızlıkla birlikte, yangın, gaz kaçakları, panik durumları, acil sağlık sorunları gibi tehlikelere karşı da güvenlik tedbiri almış olursunuz.

Günümüzde hayatın karmaşası ve zamanın kıymeti hesap edildiğinde ne kadar az şey ile ilgilenirsek o kadar zamandan tasarruf etmiş ve zamanı lehimize çevirmiş oluruz.

Güvenlik alarm sistemleri sizi sadece hırsızdan ve hırsızlıktan değil her türlü tehlikeden korumak için tasarlanmıştır.

– Hırsız Alarm Sistemi  

Hırsız Alarm sistemleri eviniz, işyeriniz, ofisiniz ve diğer yaşam ortamlarınız içindeki her şeyi korumak adına yapabileceğiniz en geçerli tedbir biçimidir. Gelişen teknoloji ve hayatımızı kolaylaştıran elektrik, doğalgaz gibi araçlarda artık tedbir sistemleri istemektedir. İstemesek te bazı durumlarda tehdit oluşturan bu araçlara karşı tedbirli olmamız gerekiyor.

Alarm sistemleri denince akla hemen hırsızlık gelmektedir ve insanlar bunun üzerinden karar verirler. Oysa bu sistemler sizi sadece hırsızlıktan korumazlar. Kurduracağınız güvenlik sistemleri sizi hırsızlıktan, yangından, gaz kaçağından koruduğu gibi acil yardım ve panik durumlarında da size hemen yardım temin edebilmektedir.

Güvenlik sistemini sadece hırsızlıktan korunmak için düşünmezsek daha faydalı ve gerekli bir ihtiyaç olduğunu anlayabiliriz. Eviniz güvenlikli bir sitede bulunabilir ama bu sizi hırsızlık haricindeki tehlikelerden koruyamayabilir. İyi bir güvenlik sistemi ile korunan evler her zaman diğerlerine göre daha güvenlidir.

Kontrol her zaman sizde olacak. Günümüz teknolojilerinin sunduğu gelişmeler ile birlikte artık evinizdeki sistemleri cep telefonunuz ile dışarıdan da kontrol edebilir hatta yönetebilirsiniz. Gazı açık mı unuttum diye endişelenen bir kimse çok uzakta olduğunda bir kaç saniye içinde evine mobil cihazından bağlanıp her şeyi kontrol edebilir, ters giden bir duruma müdahale edebilir.

Bu kolaylıklar da ev alarm sistemleri almak için başlı başına geçerli sebeplerden bir tanesidir.

Alarm Sistemlerinde Kullanılan Ürünler

Kablolu Alarm Seti

Hareket Dedektörü

Duman Dedektörü

Su Baskını Dedektörü

Kablosuz Alarm Seti

Siren

Panik Butonu

LPG Doğalgaz Dedektörü

Dünyanın en küçük motorlu barel akıllı kilidi Utopic R ile kapınızı kablosuz tuş takımınızı kullanarak açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve şarj edilebilir pilli yapısı sayesinde tekrar şarj etmenize gerek kalmadan uzun süre kullanabilirsiniz. DESi Utopic R kapınıza sadece 1 dakikada takılır.

Alarm Sistemleri ile güvendesiniz

Can ve mal güvenliğini koruma altına alın. Ev ve işyeri alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Güvenliğinizi sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox , Neutron gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

Ev alarm sistemi fiyatları kullanılan ekipmana göre değişim göstermektedir.Ev alarm sistemi ekstra ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Abonelik ev alarm sistemi taktırmanız halinde TEKOBA sistemleri size özel hizmetler sunmaktadır.Bırakın güvenliğinizi sizin için düşünen ve uygulayan bir sisteminiz olsun ve değerli vaktinizde size kalsın.Alarm sistemleri artık hayatımızın her yerinde bize yardımcı olacak çözümler sunmaktadır. Sadece hırsızlık olarak bakamayacağımız kadar büyük bir mesele olan alarm sistemleri günlük yaşantımızda çoğu alanda hayatımızı kolaylaştırabilmektedir. Sizde bir an önce alarm sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırmak için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Unutmamak gereken bir konu vardır ki o da, tehlike anlarında hızlı, doğru ve güvenli müdahaledir. Çoğu kişi bir hırsızla karşılaştığında doğru tepki veremeyebilir, bu yüzden profesyonel yardım hayat kurtarır.

Hırsız Algılama Sistemlerinde anahtar teslim çözümler Tekoba da.

Dünya markası ürünler ile Akıllı Alarm sistemleri kullanılarak eviniz ve işyerinizde yaşanabilecek birçok olumsuz duruma karşı her an hazırlıklı olun, güvenli ve konforlu bir hayata kavuşun.

TEKOBA

BAYİSİDİR